Od Zera Do Bohatera

czyli warsztaty samorozwoju Smiler'a

Autor


Kim jestem?

Nazywam się Damian Borowski, ale w Internecie można mnie znaleźć pod pseudonimem „Smiler” (lub „Amstaff”). Od kilku dobrych lat zajmuję się samodoskonaleniem i mam na tym polu całkiem niezły dorobek. Jestem absolwentem historii i socjologii – społeczeństwo, ludzie oraz człowiek to moje prawdziwe pasje. Swoje zainteresowania kieruję w stronę wspomnianego rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich i stosunków damsko-męskich, ale szczególnie – zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa biznesu oraz systemu społecznego.

W sieci zaistniałem dzięki swojemu dziennikowi samorozwoju pt. „Dajary of Smiler” oraz projektowi Żyj Więcej!, którego jestem liderem i który współtworzę wraz z grupką takich samych zapaleńców jak ja. W międzyczasie stworzyłem swoje warsztaty samodoskonalenia online, stronę z moimi komercyjnymi usługami oraz własny system rozwoju osobistego.

Cała moja działalność okazała się strasznie „rozstrzelona” po sieci, więc postanowiłem ją uchwycić w jednym miejscu – na blogu ImperiumDobra.pl. Jest to moja strona domowa, na której niczym w soczewce skupiają się wszystkie przejawy mojej działalności związanej z samodoskonaleniem.

 

Co robię?

Obecnie udzielam się na kilku portalach, z których część tworzę sam, a część współtworzę wraz z Bractwem IOI (Inni Od Innych).

Naszym flagowym okrętem jest wspomniana już kilkukrotnie strona Żyj Więcej!, na której publikuję swoje artykuły z zakresu rozwoju osobistego. W odróżnieniu od Żyj W!ęcej na stronie ImperiumDobra.pl znajduje się moje internetowe portfolio. W ramach urzeczywistniania mojego planu m.in. stworzyłem swój w pełni darmowy program samodoskonalenia zatytułowany Od Zera Do Bohatera, który wydawany jest w formie audiobooków (nielegale).

 

Dokąd zmierzam?

Uprawianie samodoskonalenia doprowadziło mnie do sytuacji, w której zaczęło mi się udawać rozumieć to kim jestem. Okazało się, że dzięki długim godzinom spędzonym na rozmyślaniu nad sobą, Bogiem, naturą ludzką oraz rzeczywistością społeczną, znalazłem klucz do swojego prywatnego sukcesu. Kluczem tym jest ułożenie wzorca, który ogarnia każdy przejaw mojego życia dając mi jednocześnie absolutną wolność.

Wierzę, że każdy człowiek składa się z czterech elementów: ducha, umysłu, serca i ciała – te pierwiastki, połączone w jedno, są rdzeniem mojego człowieczeństwa (ja). Dodatkowo pełnię następujące role społeczne: lider (rozwój zawodowy), intelektualista, sportowiec, partner/uwodziciel, brat i syn (członek rodziny), przyjaciel (oraz to kim jestem dla ludzi). Oprócz tego charakteryzuje mnie określony stosunek do świata i materialności. Dla czterech elementów, ról społecznych oraz ów stosunków wyznaczyłem konkretne cele – ich realizacja i osiąganie to sens mojego życia, a o tym jak mi idzie piszę na blogu ImperiumDobra.pl, na który serdecznie zapraszam.

Comments are closed.