Od Zera Do Bohatera

czyli warsztaty samorozwoju Smiler'a

O programie


Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają. Jeśli nie zdołasz ich znaleźć – stwórz je sobie.

- George Bernard Shaw

 

Dlaczego warto ściągnąć oraz zapoznać się z tymi warsztatami?

Dzięki warsztatom „Od Zera Do Bohatera” (OZDB) można zdobyć wiedzę m.in. na temat: motywacji, wyznaczania i osiągania celów, samodyscypliny, kontroli emocjonalnej (np. umiejętności pozbywania się stresu), sposobów myślenia przynoszących korzyści, komunikacji interpersonalnej, budowania wartościowych związków międzyludzkich, negocjacji oraz prowadzenia sporów, sztuki uwodzenia (PUA) oraz tworzenia silnych i pełnych związków z partnerem/partnerką, dynamiki i mechanizmów świata społecznego oraz materialnych przejawów rozwoju osobistego, np. afirmacji i konstytucji osobistych, map celów, dzienników, itd.

 

Czym są te warsztaty?

OZDB, lub inaczej Ludzie Kontra Roboty (LKR), to program rozwoju osobistego, który jest wydawany w formie audiobooków oraz dołączonych do nich ebooków będących ich transkrypcją. Autorem warsztatów jestem ja, czyli Smiler. Program OZDB składa się z kilku części, w skład których wchodzą poszczególne płyty, które można ściągnąć z tej strony internetowej (ich szczegółowy rozkład i opis znajduje się w sekcji Pobierz warsztaty). Program OZDB jest całkowicie darmowy.

 

Co znajduje się na płytach i w ebookach?

Warsztaty OZDB wypełnione są wiedzą, która ma charakter holistyczny – każdy album nabiera pełnego kształtu dopiero w kontekście całej części, a cała część w kontekście całych warsztatów. Program pozbawiony jest wspaniałomyślnych wskazówek spod pióra „Wujka Dobra Rada”, gdyż poszczególne zagadnienia omawiane są od podstaw, tak, aby dać słuchaczom możliwość zrozumienia konkretnych zjawisk zachodzących w ich wnętrzu i otaczającym świecie. Każdy album zawiera dwie lub trzy płyty:
- teoretyczną (zawierającą wiedzę z omawianego zagadnienia),
- praktyczną (na której znajdują się ćwiczenia stworzone na potrzeby warsztatów),
- suplementy (nagrania wpisujące się w koncepcję danych warsztatów, ale nie pasujące do płyty z teorią).

 

Cel warsztatów

Celem OZDB jest zmiana całego świata! Nie – nie jest to żart. Sam wiem kim byłem zanim poznałem prawdziwy smak życia i sam wiem jakie osiągnąłem na tym polu sukcesy, gdy patrzę w lustro. Jeżeli ja(!) byłem w stanie osiągnąć takie wyniki, jest to w stanie zrobić absolutnie każdy! Założony cel chcę osiągnąć pomagając rozwijać się innym ludziom, aby oni mogli pomagać kolejnym, abyśmy wszyscy razem zmienili otaczającą nas rzeczywistość i stąd etapowy charakter zmian w programie: człowiek -> ludzie-> świat (-> holizm).

 

Dlaczego w ogóle tworzę OZDB?

Będę tak szczery jak tylko się da:
- mam dość słodkiego pierdzenia o rozwoju osobistym,
- mam dość wymuskanych chłopców i wytapirowanych dziewcząt, którzy „osiągnęli sukces” (bo tata dał „bańkę” na biznes),
- mam dość ludzi, którzy mówią, że „to nie pomaga”, ale tak naprawdę nie chce im się ruszyć tyłka, żeby o siebie zadbać,
- mam dość kretynów i idiotów, którzy wciąż i wciąż tylko reprodukują znane wszystkim prawidła,
- mam dość zakłamania na tym świecie.

Szczęście i samospełnienie nie jest łatwe. Bycie sobą nie jest łatwe. Życie w związku nie jest łatwe. Życie w Polsce nie jest łatwe. Tworzę te warsztaty, gdyż uważam, że to najwyższy czas na to, by:
- ktoś powiedział pewne rzeczy wprost, bez owijania w bawełnę,
- ludzie mieli szansę budować i poznawać siebie w szczerości,
- ludzie mogli dostać dobrą wiedzę prosto z jej źródła.

Tworzę te warsztaty, bo to kocham.

 

Zmieniając siebie, zmieniasz wszechświat.

Comments are closed.