Od Zera Do Bohatera

czyli warsztaty samorozwoju Smiler'a

OFICJALNA PREMIERA „POTĘGA MYŚLI”!!!

2.3. 4elementy

Klikając na powyższy obrazek zostaniecie przeniesieni do mojego konta na Chomikuj.pl, na którym znajdują się najnowsze warsztaty. Oto link bezpośredni: http://chomikuj.pl/Smiler_ZyjWiecej.pl/OZDB/02+PRiCS. Pliki, które należy pobrać i rozpakować u siebie na komputerze to (można rozpakowywać oddzielnie):
02_02_Potega_Mysli_cz_1_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_2_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_3_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_4_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_5_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_6_z_7
02_02_Potega_Mysli_cz_7_z_7

Ewentualnie linki z Wyslijto.pl:
02_02_Potega_Mysli_cz_1_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/y1ezetr44c550766
02_02_Potega_Mysli_cz_2_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/cg1jys3kuf550766
02_02_Potega_Mysli_cz_3_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/jow5qp2zj1550766
02_02_Potega_Mysli_cz_4_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/gci0ggj3z7550766
02_02_Potega_Mysli_cz_5_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/6fqp5ldtf8550766
02_02_Potega_Mysli_cz_6_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/xj83s3wso9550766
02_02_Potega_Mysli_cz_7_z_7 – http://wyslijto.pl/plik/j766srtzfy550766

Czas trwania: 24 godziny (21 + 3)
Rozmiar: 2,81gb
Struktura: Płyta z teorią trwa 21 godzin (składa się z 27 nagrań; średnio po 45 minut każde). Płyta z praktyką trwa ok. 20 minut (7 nagrań). Płyta z suplementami trwa ok. 2,5 godziny (ma 9 nagrań).

 

PREMIERA!!!

(TL;DR, czyli skrót, znajduje się na samym dole tego wpisu)

WRESZCIE!!! PO WIELU MIESIĄCACH OCZEKIWAŃ WYCHODZĄ NA ŚWIAT MOJE NAJNOWSZE WARSZTATY!!! Nie ukrywam, że jest to dla mnie moment przełomowy! Każdy człowiek takie właśnie chwile w swoim życiu ma i dla mnie jest to jedna z nich! „Potęga Myśli” to dzieło mojego życia – nigdy w życiu nie zrobiłem nic tak znaczącego i dobrego… i wątpię, by kiedykolwiek w przyszłości udało mi się wzbić chociaż na połowę poziomu prezentowanego na moim najnowszym audiobooku. Ale do rzeczy!

 

3 powody dla których chciałbym, abyś przesłuchał/a „Potęgę Myśli”

Po pierwsze:
Żyjemy w pewnym układzie, który na warsztatach jest nazywany „systemem”. Ten układ tworzy nas w określony sposób, również w taki, który niekoniecznie musi nam się podobać. Te warsztaty uczą jak ten system wygląda i działa oraz pokazują jak wykorzystać jego reguły, aby działały z korzyścią dla siebie (zarówno w życiu osobistym jak i relacjach międzyludzkich oraz karierze zawodowej i biznesie).

Pod drugie:
Wolność i świadomość to przymioty, które zdają się mieć w dzisiejszym świecie coraz mniejsze znaczenie. Te warsztaty to krucjata w imię tych właśnie wartości, więc ich przesłuchanie poszerzy horyzonty, pomoże zrozumieć świat i nauczy jak w nim efektywnie się odnaleźć. Świadomość jaka płynie z tego materiału, informacje, które pochłoniecie zmieniają człowieka. Na zawsze.

Po trzecie:
Bardzo wielu ludzi zdaje się gubić w gąszczu „bylejakości” – są zalewani przez powodzie nieistotnych informacji i nie są w stanie znaleźć innych, którzy – podobnie jak oni – milcząco krzyczą o pomoc. Te warsztaty to ręka wyciągnięta do tych właśnie ludzi po to, aby im pomóc.

+ Bonusowo po czwarte:
W okresie, gdy jeszcze jako nastolatek chodziłem do szkoły, pragnąłem wiedzieć. Niestety – interesowała mnie taka wiedza, której nie było w podręcznikach, a której nikt mi nie oferował. Te warsztaty dają ludziom właśnie to, czego nam potrzeba – wiedzę o sobie, ludziach, społeczeństwie i systemie w najczystszej formie. Nie spotkałem w swoim życiu niczego, co byłoby na tyle niepowtarzalne w swojej formie, co „Potęga Myśli”.

 

O czym jest „Potęga Myśli”?

Drogi czytelniku – wyobraź sobie płytę, która sumuje całą klasyczną wiedzę dotyczącą psychologii, psychologii społecznej, socjologii i kognitywistyki w bardzo przystępnej, popularnonaukowej formie. Wyobraź sobie wszystkie klasyki eksperymentalne w jednym miejscu. Wyobraź sobie lektora, który nie tylko Ci to wszystko przedstawia, ale jeszcze daje swój komentarz (czasami na tyle dosadny, że aż musiał napisać własne utwory muzyczne, by go wyrazić). Wyobraź sobie, że w trakcie odsłuchu będziesz również raczony niesamowitą ilością dobrej muzyki, a podczas lektury – niesamowitą ilością ciekawych grafik i zdjęć, które pojawiają się jako „obraz” myśli tam przedstawianych. Wyobraź sobie, że warsztaty mają mocno antysystemowy i „wykopowy” charakter. Wyobraź sobie, że całość prezentowanych treści jest uchwycona w konwencji filmu „Matrix” z jego fragmentami wplecionymi w trakcie audiobooka… i wyobraź sobie, że tym właśnie jest „Potęga Myśli”.

 

Uproszczony wykaz poruszanej tematyki

W trakcie warsztatów poruszane są m.in. następujące tematy (kolejność przypadkowa):
- eksperyment Ascha,
- eksperyment Milgrama,
- eksperyment Seligmana,
- stanfordzki eksperyment więzienny,
- filtry percepcyjne,
- ego,
- strefa komfortu,
- eksperyment Pawłowa,
- socjalizacja pierwotna i wtórna,
- tworzenie struktur umysłowych (np. nawyków),
- społeczeństwo i jego budowa,
- efekt Rosenthala,
- eksperyment Rosenhana,
- status społeczny,
- rozchodność trendów,
- konformizm,
- eksperyment(y) Sherif’a,
- bagno behawioralne,
- podświadomość,
- dialog wewnętrzny,
- itd.

 

TL;DR

Wydałem warsztaty rozwoju osobistego w formie audiobooka, które poruszają tematykę psychologii, psychologii społecznej i socjologii. Wszystko jest utrzymane w klimacie „Matrixa”… i zostało stworzone po to, aby „otworzyć ludziom oczy”. Audiobook to świetna przeprawa po klasykach eksperymentalnych z dziedziny nauk społecznych i dobrej muzyce. „Potęga Myśli” to świetna przygoda intelektualna.

Posted in Premiery by Smiler on Wrzesień 28th, 2014 at 14:24.

Add a comment

Previous Post:  

Comments are closed.