Od Zera Do Bohatera

czyli warsztaty samorozwoju Smiler'a

Podziękowania


Chciałbym serdecznie podziękować mojej mamie oraz siostrze za to, że są – to dla mnie bardzo ważne, że wspieracie mnie jako człowieka. To wasze życia wyrzeźbiły moje, to dzięki wam jestem tym kim jestem i to dzięki wam mogę być jeszcze bardziej i jeszcze więcej. Moi prawdziwi przyjaciele to bliscy bez których moje życie nie byłoby takie barwne, to dzięki wam uczę się tak wiele i tak wiele osiągam. Wy wszyscy zawsze mnie wysłuchacie i wspomożecie szczerą radą.

Szczególnym rodzajem szacunku darzę Bractwo IOI – grupę ludzi, których znam głównie przez sieć. To wspaniałe, że nieznane sobie osoby mogą wspólnie tworzyć tak niesamowitą atmosferę przyjaźni i zaufania. Razem, od zera, zbudowaliśmy ZyjWiecej.pl i razem realizujemy inne przedsięwzięcia w ramach tego projektu… a to dopiero początek.

Ze szczerego serca płyną również podziękowania dla ludzi ze społeczności skupionej wokół ZyjWiecej.pl – wszystkich użytkowników i czytelników naszego portalu. Najbardziej jednak chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy biorą udział w warsztatach OZDB – ściągają albumy, słuchają ich, wypowiadają się o nich, zmieniają i realizują siebie.

 

Dzięki wam za każdym razem, gdy siadam przed mikrofonem, by nagrać kolejny album, wiem, że to wszystko co robię ma sens.

Comments are closed.